Hi. Nice to meet you!

Ontmoet ons team

Een dynamisch team met goesting.

Goesting om ons best te doen. Om elkaar te challengen en zo sterker te worden. Goed geolied met een passie voor digital en honger naar kennis. De ideale omgeving om te groeien. Als consultant of freelancer. Iedereen leert van elkaar. Zo gaan we als bedrijf telkens naar het volgend niveau. En dat in al zijn facetten. Always on the move!

Jokelien Bunk HR Manager

More soon …

Meet our team

 
Marketing Consultant

Voornaam Naam

info@omcollective.com
 
Digital Marketing Consultant

Nomi Coppens

nomi@omcollective.com+32 (0)3 808 75 32
 
Digital Marketing Expert

Cedric Deneweth

cedric@omcollective.com+32 (0)3 808 75 02
 
Digital Marketing Strategist

Lynn De Haen

lynn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 22
 
Communication & Event Manager

Nathalie Vandermeersch

nathalie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 28
 
COO

Pieter Verbeke

pieter@omcollective.com+32 (0)3 808 75 34
 
Graphic Designer

Astrid Vandeputte

astrid@omcollective.com+32 (0)3 808 75 06
 
Digital Marketing Consultant

Anaïs Gondry

anais@omcollective.com+32 (0)3 808 75 04
 

Wil je ook deel uitmaken van dit team?

Bekijk onze vacatures
 
Digital Marketing Strategist

Renée Krol

renee@omcollective.com+32 (0)3 808 75 36
 
Digital Marketing Strategist

Marlies Akkermans

marlies@omcollective.com+32 (0)3 808 75 25
 
Digital Marketing Consultant

Anaïs Gondry

anais@omcollective.com+32 (0)3 808 75 04
 
Graphic Designer

Astrid Vandeputte

astrid@omcollective.com+32 (0)3 808 75 06
 
COO

Pieter Verbeke

pieter@omcollective.com+32 (0)3 808 75 34
 
Communication & Event Manager

Nathalie Vandermeersch

nathalie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 28
 
Digital Marketing Strategist

Lynn De Haen

lynn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 22
 
Digital Marketing Expert

Cedric Deneweth

cedric@omcollective.com+32 (0)3 808 75 02
 
Digital Marketing Consultant

Nomi Coppens

nomi@omcollective.com+32 (0)3 808 75 32
 

Wil je ook deel uitmaken van dit team?

Bekijk onze vacatures
 
Digital Marketing Strategist

Lynn De Haen

lynn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 22
 
Communication & Event Manager

Nathalie Vandermeersch

nathalie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 28
 
COO

Pieter Verbeke

pieter@omcollective.com+32 (0)3 808 75 34
 
Graphic Designer

Astrid Vandeputte

astrid@omcollective.com+32 (0)3 808 75 06
 
Digital Marketing Consultant

Anaïs Gondry

anais@omcollective.com+32 (0)3 808 75 04
 
Digital Marketing Strategist

Marlies Akkermans

marlies@omcollective.com+32 (0)3 808 75 25
 
Digital Marketing Strategist

Renée Krol

renee@omcollective.com+32 (0)3 808 75 36
 
Digital Marketing Strategist

Dimitri Claerbout

dimitri@omcollective.com+32 (0)3 808 75 05
 
Digital Marketing Consultant

Merlijn Coppens

merlijn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 10
 

Wil je ook deel uitmaken van dit team?

Bekijk onze vacatures
 
Digital Marketing Strategist

Marlies Akkermans

marlies@omcollective.com+32 (0)3 808 75 25
 
Digital Marketing Strategist

Renée Krol

renee@omcollective.com+32 (0)3 808 75 36
 
Digital Marketing Strategist

Dimitri Claerbout

dimitri@omcollective.com+32 (0)3 808 75 05
 
Digital Marketing Consultant

Merlijn Coppens

merlijn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 10
 
Digital Marketing Consultant

Rick Tandecki

rick@omcollective.com+32 (0)3 808 75 37
 
Client Services Manager

Eline Jansegers

eline@omcollective.com+32 (0)3 808 75 07
 
Digital Marketing Consultant

Giovanni van Gasse

giovanni@omcollective.com+32 (0)3 808 75 13
 
Managing Director

Yannick de Smedt

yannick@omcollective.com+32 (0)3 808 75 44